Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Strona głównaPlanGaleriaSponsoring

Środki finansowe - Sponsoring !!!

Projekt został opracowany - po stronie polskiej - przez nauczycielki SOSW im. Marynarza Polskiego w Damnicy – Iwonę Błażewicz oraz Agnieszkę Całka, z udziałem dyrektora Ośrodka – Władysławą Hanuszewicz. Został złożony w terminie - w pierwszej połowie kwietnia br. - do Fundacji Niemiecko – Polskiej Współpracy w Warszawie.
Z powodu swojej nietypowej koncepcji oraz terminu wakacyjnego, rozpatrywany będzie jednak w Poczdamie i o ostatecznych o decyzjach dowiemy się w drugiej połowie czerwca br. Kosztorys naszego projektu dotyczy tej części zgrupowania, która odbędzie się w Polsce i opiewa na sumę ponad 65.000,00 zł. Planowane koszta dotyczą w szczególności zakwaterowania, wyżywienia, zakupu usług i pomocy (np. do wykonania dekoracji, kostiumów,...) niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia przez 64 uczestników zgrupowania. Ponadto konieczne będzie powielenie folderów, plakatów i zaproszeń dla mieszkańców miasta i okolic w celu poinformowania ich o projekcie i zaproszenia do obejrzenia musicalu. Na podstawie kilkakrotnych już, telefonicznych konsultacji z przedstawicielami Fundacji wiemy już, że wniosków jest bardzo dużo i z pewnością nie otrzymamy całości środków o które wystąpiliśmy.
Zatem zmuszeni jesteśmy zwrócić się do wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć nasze przedsięwzięcie, do wszystkich którym bliska jest idea naszego projektu.....

Nie chcemy zawieść młodzieży, szczególnie naszej – niepełnosprawnej, która ma tak niewiele okazji do tego typu wyzwań. Nie przewidujemy rezygnacji z projektu! Prosimy więc o wsparcie finansowe tegoż zadania ..


Środki finansowe można wpłacać na konto:
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
im. Marynarza Polskiego
ul. Korczaka 1
76–231 Damnica,

BOŚ O/Słupsk
nr 17 1540 1098 2008 5550 5606 0007
z dopiskiem „Konferencja Zwierząt”
Tekst:

Sven j. Olsson

Muzyka:

Frank Valet

Choreografia:

Lena Inter

Kostiumy i scenografia:

Katarzyna Wiśniewska


Agnieszka
Morzyńska-Burak

http://agnesmb.republika.pl

(SOSW Damnica)
Koordynatorzy projektu:

Małgorzata

Hausmann

- Kreis Herzogtum Lauenburg

Der Landrat Barlachstrasse 2,

23909 Ratzeburg

hausmann@kreis-rz.de

tel. (0 45 41) 88 85 23,

fax. 88 87 98

 

Władysława

Hanuszewicz

- dyr. SOSW w Damnicy

oswdamnica@wp.pl lub w-han@wp.eu

tel./fax. (0 59 811 30 69)

lub 0 501 475 194

 

Iwona

Błażewicz

– nauczyciel jęz. niemieckiego w SOSW


Strona www i zdjęcia:

Krzysztof

Markowski "Yozz"

- wolontariusz

yozz3@wp.pl